Uitslag NK 2006 - De Peel

De uitslag vam het NK 2006 welke werd gehouden op 16 en 17 september 2006

Nederlandse Kampioenschappen 16 & 17 september 2006 De Peel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK2006-F2D

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

RONDE 3

RONDE 4

RONDE 5

PUNTEN

1

1

Leo Voss

2

2

2

0

2

8

2

 

Johann Schwarz (D)

2

0

2

2

2

8

3

2

Monique Wakkerman

0

2

1

2

0

5

4

3

Ben Jordaan

2

2

0

0

0

4

5

 

Thomas Thier (D)

0

0

0

2

2

4

6

4

Sven de Ridder

0

0

1

0

0

1

NK2006-Combat 1,50cc

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

RONDE 3

PUNTEN

1

1

Monique Wakkerman

2

2

2

6

2

 

Leo Voss

2

2

0

4

3

2

Johann Schwarz (D)

0

0

2

2

4

3

Sven de Ridder

0

0

0

0

NK2006-F2A

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

RONDE 3

1

1

Rob Metkemeijer

12.94 / 278 km

13.10 / 274,81 km

0

2

 

Peter Gründel (D)

0

14.18 / 254,00 km

13.55 / 265,68 km

3

2

Han Esselaar

0

0

13.78 / 261,30 km

4

 

Katja Ritter (D)

0

0

0

NK2006-F2B FAI Jury: Louis v.d. Hout, Ed Meijer, Jos Bench

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

RONDE 3

som beste 2

1

 

Luc Dessaucy (B)

3049,7

3013,1

2965,0

6062,8

2

 

Christoph Holtermann (D)

2962,4

3039,0

2997,9

6036,9

3

1

Henk de Jong

2956,4

2990,1

3010,3

6000,4

4

 

Salvatore Barile (B)

2858,1

2810,7

2913,7

5771,8

5

2

Bruno van Hoek

2810,5

2759,0

2790,0

5600,5

6

3

Rob Metkemeijer

2760,8

2770,9

2644,7

5531,7

7

 

Stephan Raetsch (D)

2677,6

2686,8

2807,4

5494,2

8

4

Bert Metkemeijer

2661,9

189,5

2553,4

5215,3

9

 

Ulrich Kappler (D)

2531,1

2612,3

2395,0

5143,4

10

 

Willi Schmitz (D)

2123,9

2562,6

2468,2

5030,8

11

 

Franz Bauer (D)

2395,4

2325,5

2213,5

4720,9

12

5

Bram Anker

2436,5

2220,5

2245,0

4681,5

13

 

Wolfgang Nieuwkamp (D)

2278,5

2236,9

1831,1

4515,4

14

6

Pieter-Paul v.d. Meer

2227,8

2275,3

2159,0

4503,1

15

 

Marc Berckmans (B)

1782,3

2338,6

1656,5

4120,9

16

7

Robert-Jan van Poppelen

2016,9

1907,8

1922,4

3939,3

17

 

Klaus Kosmalla (D)

1762,9

1742,3

1778,0

3540,9

NK2006- stunt beginners Jury: Bruno van Hoek en Klaus Kosmalla

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

RONDE 3

som beste 2

1

1

Gerben Wassenaar

374,0

432,5

437,0

869,5

2

 

Wolfke Widera  (B)

289,0

303,5

271,5

592,5

3

 

Michèle Authelet (B)

0,0

155,0

152,0

307,0

NK2006-stunt gevorderden Jury: Bruno van Hoek en Klaus Kosmalla

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

RONDE 3

som beste 2

1

 

Helmut Leja  (D)

741,0

787,0

764,0

1551,0

2

 

Lucien Vandevenne  (B)

617,0

768,5

678,0

1446,5

3

 

Michal Svoboda (B)

0,0

625,5

66,0

691,5

NK2006-F2 MINI-TEAMRACE 1,5 CC

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

RONDE 3

RONDE 4

FINALE

1

 

Ritter / Gründel         (D)

5.33

4.37

4.52

4.35

8.48

2

1

v.d.Meij / v.d. Meij

4.52

26 R

4.28

4.37

9.31

3

 

Holtermann/Schmitz (D)

4.24

4.18

4.32

4.37

130 R

4

2

Metkemeijer/Metkemeijer

4.36

4.31

4.50

30 R

 

5

3

Anker / v. Poppelen

5.51

4.49

8.29

4.46

 

6

 

Schwarz / Olijve

DQ

4.56

9.32

6.02

 

7

4

v.d.Meer / Steffers

6.14

5.17

5.40

48 R

 

8

 

Raetsch / Raetsch    (D)

6.19

5.45

92 R

5.24

 

9

 

Kosmalla / Heinrichs (D)

0

0

6.07

5.46

 

10

5

Grootkarzijn / Bosvelt

DQ

66 R

77 R

70 R

 

11

6

Leeflang / Garritsen

25 R

23 R

42 R

27 R

 

12

 

Schröder / Leja    (D)

22 R

0

0

0

 

NK2006-F2C

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

FINALE

1

1

Schot / Olijve

3.36.11

3.44.49

7.07.63

2

2

Metkemeijer/Metkemeijer

88 R

3.43.79

7.37.50

NK2006-F2F -GOODYEAR

PLAATS

NK-2006

NAAM

RONDE 1

RONDE 2

FINALE

1

1

Olijve / Jordaan

7.14.03

4.35.70

 

2

2

v.d Meer / Steffers

91 R

0

 

NK2006 BCD

Platz

Name

Nation

7 schnelle Runden

7 langsame Runden

Differenz

Lande-punkt e

Minuspunkte Landeanflüge

vorbild-getreu

Farbge-bung

Verwar-nung

End-punkt e

1

Jan Odeyn

Bel

30

147

117

D

 

 

10

 

137

27

D

 

 

 

 

 

 

D

30,1

150,6

120,5

100

5

10

10

2

235,5

28,8

147,3

118,5

100

 

10

10

 

238,5

2

Jens Karrasch

Ger

43,4

144,5

101,1

100

 

10

10

 

221,1

39

164,9

125,9

D

 

10

10

 

145,9

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

3

Detlef Karrasch

Ger

42

136,6

94,6

100

5

10

10

 

209,6

41,4

133,3

91,9

D

 

10

10

1

111,9

30,1

Disq.

 

 

aus dem Centerkreis gelaufen

 

 

3

Disq.

29,3

99,2

69,9

100

20

10

10

 

169,9

4

Sander
v.d. Meij

Ned

29,6

94,1

64,5

100

 

10

10

 

184,5

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

5

Bert
v.d. Meij

Ned

30,6

86,1

55,5

100

 

10

10

 

175,5

29,5

92,3

62,8

100

 

10

10

1

182,8

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

6

Stefan Raetsch

Ger

29,8

76,3

46,5

100

 

10

10

1

166,5

26,2

79,7

53,5

80

10

10

10

2

143,5

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

7

Michal
Svoboda

Bel

36,2

72,8

36,6

100

 

10

10

 

156,6

31,4

70,8

39,4

100

 

10

10

 

159,4

40,3

76,8

36,5

100

 

10

10

 

156,5

41,3

68,8

27,5

D

 

10

10

 

47,5

8

Erik
de Vries

Ned

 

 

 

 

 

 

 

 

A

 

 

 

 

 

 

 

 

A

29,3

61,4

32,1

80

 

10

10

 

132,1

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

9

Marc Berckmans

Neu

Bel

35,1

65,8

30,7

D

 

10

10

 

50,7

36

61

27

20

 

10

10

 

65

35

63,8

28,8

20

 

10

10

 

68,8

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

10

Wolfke Widera

Neu

Bel

37,1

66

28,9

D

 

10

10

 

48,9

37,3

64,3

27

D

 

10

10

 

47

37,9

78

40,1

D

 

10

10

2

60,1

34,9

70,8

35,9

D

 

10

10

 

55,9

11

Authelet Michele

Bel

 

 

 

 

 

 

 

 

D.N.F.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla