Uitslag NK de Peel 2017

Uitslag NK , gehouden op vliegbasis "de Peel ", op 9 en 10 September 201

 

Klasse F2B Kunstvlucht  
Plaats  Deelnemer Nat Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2 Positie NK
1  de Jong, Henk NL 1013,6 1055,8 1044,9 2100,7 1
2  Janssen, Erik NL 960,3 1019,5 1031.9 2051,4 2
3  Holtermann, Cristoph D 915,6 1028,0 1010.9 2038,9
4  Anker, Bram NL 965,2 1014,4 1006.6 2021,0 3
5  Wadle, Frank D 896,1 1006,8 978,3 1985,1
6  Feger, Michael D 931,5 999,1 686,8 1930,6
7  Metkemeijer, Rob NL 922,7 985,9 944,0 1929,9 4
8  Bruno van Hoek NL 887,9 999,1 289,5 1863,7 5
9  Gehrig, Cornelius D 904,7 943,9 0,0 1848,6
10  Meerdink, Erik NL 775,1 909.2 836,0 1745,2 6
11  Schmitz, Willy D 759,5 837,1 899,3 1736,4
12  Nieuwkamp, Wolfgang D 790,3 804,7 786,4 1595,0
13  Selic, Klaus D 729,6 705,4 0,0 1435,0
14  Berckmans, Marc B 0,0 978,6 0,0 978,6
15  Morbitser, Dietmar D 849,6 0,0 0,0 849,6
Jury 1:  Gerben Wasssenaar
Jury 2:  Ed Meijer

 

Klasse F2D Combat
Plaats  Deelnemer Nat Ronden Positie NK
1  Jo Michiels BEL L W W W   Geen Fly – Off tussen
2  Fred Meijer NL W W W L W 1 Jo en Fred, Fred gaf forfait.
3  Karlo van der Vlist NL W W L L 2
4  Antonio Usala BEL W L L
5  Jacco de Ridder NL L L   3
5  Leo Voss NL L L 3

 

Klasse Beginners Speed
plaats  Deelnemer Nat Gebruikte Punten
Motor
1  John Klok NL 1,5 40,18
2  Tom ten Brink NL 1,5 44,22

 

Klasse Classic stunt
plaats  Deelnemer Nat Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2 Positie NK
1  de Jong, Henk NL 1011,2 1013,6 1034,2 2047,8 1
2  Holtermann, Cristoph D 977,5 1003 989,2 1992,2
3  Selic, Klaus D 724,4 726 251,8 1450,4
Jury 1:  Gerben Wasssenaar
Jury 2:  Ed Meijer

 

Klasse 1,5 cc MINI TEAMRACE
Plaats  Deelnemers Nat Ronde Beste Finale Positie NK
1 2 3 4 voorronde resultaat
1  Peter Grundel / Michael Feger D/D 5;42;2 4;52;9 4;58;9 - 4;52;9 128 R
2  Fred Meijer/Ben Jordaan NL/NL 4;07;2     4;07;2 100R 1
3  Jacco de Ridder / Frank Kruijff NL/NL 4;40;5 67 R DQ - 4;40;5 67 R 2
4  Sander van der Meij / Bert van der Meij NL/NL 5;20;6 36 R 5;02;6 5;01;4 5;01;4   3
5  Rob Olijve/Bram Anker NL/NL 5;06;1 5;09;0 5;17;5 - 5;06;1 4
6  Aaron Schmitz ( Jun ) / Willy Scmitz D/ D DQ 5;40;5 5;14;0 - 5;14;0
7  John Klok / Tom ten Brink NL / NL 23 R 95 R -- - 95 R 5

 

Klasse: 1,5 cc Combat
Plaats  Deelnemer Nat Ronden Positie NK
1  Fred Meijer NL W W W W 1
2  Leo Voss NL w W L L 2
3  Alex Welter BRD W L W
4  Antonio Usala BEL L L
4  Jo Michiels BEL L L    

 

Klasse: Carrier
Plaats  Deelnemer Nat Score Positie NK
1  Jan Odeijn BEL 263,1
2  Michael Svoboda BEL 234,8
3  Bart Van den Bossche BEL 231,2
4  Klaus Selic D 221,5
5  Max Uttien NL 207,6 1
6  Katja Ritter D 189,9
7  Willy Schmitz D 187,6
8  Robert Schulze D 175,2
9  Sander van der Meij NL 173,0 2
10  Peter Grundel D 157,1
11  Marc Berckmans BEL 151,0
12  Henk de Jong NL 94,8 3

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla