NK 2016

Resultaat NK Lijnbesturing
10-11 September 2016 De Peel
Beginners Speed
De Peel, Jury: Tom ten Brink
Plaats Nat NK  Deelnemer motor Score  
1 NL 1  Gijsbertsen, Bart 2,5cc 30,12
2 NL 2  Meijer, Fred 1,5cc 32,79
3 NL 3  ten Brink, Tom 1,5cc 36,64
4 NL 4  Uttien, Max 2,5cc 39,49
5 NL 5  Klok, John 2,5cc 40,17  
F2B FAI
De Peel, Jury: Louis van Hout, Ed Meijer, Gerben Wassenaar, Hans Visser
Plaats Nat NK  Deelnemer Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal
1 NL 1  de Jong, Henk 988,6 1058,4 1067,7 2126,1
2 B  Dessaucy, Luc 1025,3 1067,7 1048,6 2116,2
3 D  Holtermann, Cristoph 931,4 1007,4 1056,3 2063,6
4 D  Wadle, Frank 932,9 1021,9 1003,6 2025,4
5 NL 2  Janssen, Erik 1000,9 991,6 1023,1 2024,0
6 NL 3  Bruno van Hoek 906,8 991,3 1015,6 2006,8
7 D  Vochezer, jan 875,5 986,2 1015,4 2001,6
8 NL 4  Anker, Bram 899,3 950,2 999,2 1949,4
9 B  Barille, Salvatore 856,1 954,9 983,5 1938,4
10 D  Morbitser, Dietmar 849,1 962,5 973,0 1935,4
11 D  Feger, Michael 848,4 965,1 963,0 1928,1
12 D  Gehrig, Cornelius 837,0 908,2 989,5 1897,7
13 B  Odeyn, jan 758,4 959,9 936,4 1896,3
14 B  Berckmans, Marc 822,1 888,4 993,0 1881,4
15 D  Schmitz, Willy 861,2 15,0 980,1 1841,3
16 NL 5  Meerdink, Erik 849,6 873,7 933,1 1806,8
17 D  Kappler, Ulrich 818,3 861,3 896,8 1758,0
18 D  Nieuwkamp, Wolfgang 758,7 809,7 778,3 1588,0
19 D  Vandevenne, Lucien 696,2 697,1 781,7 1478,8
20 D  Gehrig, Wolfgang 0,0 0,0 0,0 0,0
Klasse: Beginners Kunstvlucht
De Peel, Jury: Bruno van Hoek, Willy Schmitz, Erik Meerdink
Plaats Nat NK  Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal
1 B  Van den Bossche, Bart 222,8 242,8 234,3 477,0
2 D  Weigl, Franz 163,5 207,0 201,7 408,6
3 GB  Loomis, Catherine 114,5 185,0 127,7 312,7
Klasse: Classic Stunt
De Peel, Jury: Louis van Hout, Ed Meijer, Gerben Wassenaar, Hans Visser
Plaats Nat NK  Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal
1 NL 1  de Jong, Henk 996,1 1004,0 1047,2 2051,1
2 D  Holtermann, Cristoph 979,5 1037,7 0,0 2017,2
3 B  Barille, Salvatore 896,3 940,0 986,2 1926,3
4 B  Berckmans, Marc 857,0 906,5 847,3 1763,5
5 B  Vandevenne, Lucien 351,1 704,5 670,8 1375,3
Klasse: Old Time Stunt
De Peel, Jury: Bruno van Hoek, Willy Schmitz, Erik Meerdink
Plaats Nat NK  Deelnemer Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal
1 B  Odeyn, jan 273,0 259,3 85,0 532,3
2 D  Kappler, Ulrich 209,1 159,1 191,7 400,8
Klasse: 1,5 cc MINI TEAMRACE
De Peel, Jury: Rob Olijve, Sander en Bert van de Meij
Plaats Nat NK  Deelnemers Ronde Beste
voorronde
Finale
resultaat
1 2 3
1 NL
NL
1  Meijer, Fred
 Jordaan, Ben
4.17 - 4.28.8 4,17 8.45.3
2 NL
NL
2  van der Meij, Sander
 van der Meij, Bert
4.22.7 4.48.1 4.37.5 4.22.7 9.42.2
3 D
D
 Gruendel, Peter
 Feger, Michael
4.40 73R 4.29.9 4.29.9 85R
4 NL
NL
3  Olijve, Rob
 Anker, Bram
4,51 4.49.5 5.31.4 4.49.5
5 D
D
 Leupold, Erik
 Engfer, Klaus
5.01 34R 72R 5,01
6 D
D
 Schmitz, Aaron
 Schmitz, Willy
5.11.00 5.04.8 5.02.1 5.02.1
7 D
D
 Weigl, Franz
 Ratch, Stefan
7.23.7. 6.05.1 6.13.1 6.05.1
8 NL
NL
4  Klok, John
 ten Brink, Tom
7.56.8 17R - 7.56.8
Klasse: F2D Combat
De Peel, Jury: Rob Olijve, Sander en Bert van de Meij, Dick Dingler
Plaats Nat. NK  Deelnemer Ronden
1 MOL  Dementieva, Natalia W L W W W
2 NL 1  Meijer, Fred W W W W L
3 NL 2  Gijsbertsen, Bert W W L L
4 B  Michiels, Jo L W L
4 NL 3  Voss, Leo L W L
6 NL 4  Gijsbertsen, Bart L L
6 B  Usala, Nino L L
Klasse: 1,5cc Combat
De Peel, Jury: Rob Olijve, Sander en Bert van de Meij
Plaats Nat. NK  Deelnemer Ronden
1 NL 1  Meijer, Fred W W W W W W
2 B  Michiels, Jo W L W L
3 NL 2  Gijsbertsen, Bart L W L W
3 NL 3  Voss, Leo L W L DQ
3 MOL  Dementieva, Natalia L W L
6 B  Usala, Nino L L
Klasse: Basic Carrier Deck
De Peel, Jury: Paul Rietberge, Robert Schulze
Plaats Nat. NK  Deelnemer Hoogste
1 B  Odeyn, jan 285,5
2 D  Raetsch, Stephan 250,7
3 B  Svoboda, Michal 243
4 D  Karrasch, Detlef 237,1
5 B  Van den Bossche, Bart 224,5
6 D  Schulze, Robert 218,1
7 NL 1  Uttien, Max 211,3
8 NL 2  van der Meij, Sander 210,3
9 B  Berckmans, Marc 197,6
10 NL 3  de Jong, Henk 179,2
11 D  Ritter, Katja 158,6
12 D  Grundel, Peter 55,5
Joomla templates by a4joomla