NK de Peel en Utrecht 2015

Resultaat NK Lijnbesturing De Peel en Utrecht 2015

 

12-13 September 2015
                   
Klasse: Beginners Speed  
John Klok, Tom ten Brink  
Plaats Nat. NK Deelnemer motor Tijd snelste km/h  
1 2 3  
1 NL 1 Max Uttien 2,5 CC 23,5     153,2  
2 NL 2 Bart Gijsbertsen 2,5 CC 26,5 26,3 26,0 138,4  
3 NL 3 John Klok 2,5 CC 29,6 26,9   133,8  
4 NL   Fred Meijer 2,5 CC       0,0  
5 NL   Tom ten Brink 2,5 CC       0,0  
                   
Klasse: F2B FAI    
Louis van Hout, Gerben Wassenaar, Willy Schmitz, Hans Visser    
Plaats Nat. NK Deelnemer Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal    
1 NL 1 Henk de Jong 995,2 1078,7 1062,8 2141,5    
2 D   Christoph Holtermann 1025,6 1020,5 1044,8 2070,4    
3 NL 2 Erik Janssen 999,7 1038,6 1014,3 2052,9    
4 NL 3 Bruno van Hoek 941,0 999,7 991,1 1990,8    
5 NL 4 Rob Metkemeijer 838,8 963,7 977,1 1940,8    
6 NL 5 Bram Anker 900,4 959,9 929,9 1889,8    
7 D   Michael Feger 892,4 937,2 918,8 1856,0    
8 B   Jan Odeyn 874,2 932,5 853,3 1806,7    
9 D   Frank Kuckelkorn 787,4 905,2 881,8 1787,0    
10 D   Jan Vochezer 899,1 0,0 871,3 1770,4    
11 B   Marc Berkelmans 842,7 823,0 885,5 1728,2    
12 NL 6 Erik Meerdink 528,9 811,0 818,3 1629,3    
13 D   Wolfgang Nieuwkamp 747,4 761,7 772,0 1533,6    
14 D   Klaus Kosmalla 631,1 680,1 621,8 1311,1    
                   
Klasse: Classic Stunt    
Louis van Hout, Gerben Wassenaar, Willy Schmitz, Hans Visser    
Plaats Nat. NK Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Totaal    
1 D   Cristophe Holterman 976,9 1022,3 1016,2 2038,5    
2 NL 1 Henk de Jong 167,3 1012,0 992,7 2004,7    
                   
Klasse: 1,5 cc MINI TEAMRACE
Rob Olijve, Sander en Bert van de Meij
Plaats Nat. NK Deelnemers Ronde Beste voorronde Finale resultaat
1 2 3 4
1 NL/NL 1 Fred Meijer/Ben Jordaan 5.08.06 4.02.94 - - 4.02.94 9.14.17
2 D/D   Peter Gruendel / Michael Feger 8.34.02 5.08.84 5.10.13 4.35.97 4.35.97 10.23.75
3 NL/NL 2 Sander van der Meij  / Bert van der Meij 4.46.60 4.42.49 - - 4.42.49 170R
4 NL/NL 3 Rob Olijve/Bram Anker 5.44.00 5.02.39 4.51.13 4.57.53 4.51.13  
5 D/D   Aaron Schmitz/ Willy Schmitz 6.17.90 5.58.90 7.39.13 5.58.81 5.58.81  
6 NL/NL 4 Metkemeijer/ Dingler DNS 38R 29R 7.08.63 7.08.63  
                   
Klasse: F2D Combat
Rob Olijve, Sander en Bert van de Meij
Plaats Nat. NK Deelnemer Ronden
1 MOL   Natalia Dementieva L W W W W  
2 NL 1 Leo Voss W W W L L  
3 NL 2 Fred Meijer W W L L    
4 NL 3 Bart Gijsbertsen L L        
4 NL 3 Bert Gijsbertsen L L        
                   
Klasse:  1,5cc Combat
Rob Olijve, Sander en Bert van de Meij
Plaats Nat. NK Deelnemer Ronden
1 NL 1 Fred Meijer L W W W W W
2 B   Jo Michiels W W L W L Fo
3 NL 2 Leo Voss W W W L L Fo
4 NL 3 Ben Jordaan W W L W L  
5 MOL   Natalia Dementieva L W W L    
6 NL 4 Bert Gijsbertsen W L L      
7 NL 5 Bart Gijsbertsen L L        
7 B   Antonio Usula L L        
7 D   Alexander Welter L L        
                   
Klasse: Basic Carrier Deck          
Paul Rietbergen          
Plaats Nat. NK Deelnemer Hoogste          
1 B   Jan Odeyn 248,1          
2 NL 1 Sander van der Meij 204,1          
3 D   Robert Schulze 203,4          
4 NL 2 Max Uttien 197,1          
5 B   Marck Berckmans 192,4          
6 NL 3 Peter van Gemert 192,2          
7 NL 4 Henk de Jong 173,7          
8 D   Peter Gruendel 63,0          
9 D   Katja Ritter 40,0          
                   

 

Resultaat NK Lijnbesturing SUL Utrecht
3-4 Oktober 2015
                   
Klasse: F2A Speed
Plaats Nat. NK Deelnemer   Ronde snelste km/h
  1 2 3 4
1 NL 1 Han Esselaar Transitrace - - 278,756 289,017 289,017
Hand - - 282,231 290,089 290,089
2 NL 2 Bert Gijsbertsen Transitrace - - - -  
Hand - - - 270,880 270,880
3 NL 3 Rob Metkemeijer Transitrace 262,901 263,580 269,528 268,301 269,528
Hand 264,414 265,421 269,933 268,991 269,933
                   
                   
Klasse: F2F Diesel Profile TEAMRACE
Plaats Nat. NK Deelnemers Ronde Beste voorronde Finale resultaat
1 2 3 4
1 AUT/D   Max Dillinger _ Hans Straniak 90R 4.14.5 11R 3.47.8 3.47.8 7.44.4
2 NL/NL 1 Sander van der Meij _ Rik Olijve - 4.09.8 3.51.0 - 3.51.0 176R
3 NL/GB   Rob Metkemeijer _ Mark Greenwood 3.51.6 3.53.4 3.44.4 DQ 3.44.4 131R
4 NL/NL 2 Bram Anker _ Rob Olijve 4.00.9 4.09.7 DQ 3.54.9 3.54.9  
5 NL/NL 3 Henry Helmich_Flores Helmich 4.13.8 4.18.6     4.13.8  
6 NL/NL 4 Fred Meijer _ Ben Jordaan 4.30.7 - - - 4.30.7  
7 NL/NL 5 Robert Jan van Poppelen-Dik Dingler 75R 7.11.4 6.18.1 DQ 6.18.1  
Joomla templates by a4joomla