Uitslag NK 2014

Uitslag NK , gehouden op vliegbasis "de Peel ", op 6 en 7 September 2014

 

  F2B Kunstvlucht                                     
Positie Naam Nationaliteit Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2 Positie NK
1 Henk de Jong NL 989,56 990,23 1066,56 2056,79 1
2 Erik Janssen NL 997,56 1004,10 1033,96 2038,06 2
3 Frank Wadle DE 978,40 989,20 951,00 1967,60  
4 Christoph Holtermann DE 973,70 979,36 974,23 1953,59  
5 Salvatore Barile BE 964,00 963,20 900,46 1927,20  
6 Bram Anker NL 925,96 921,23 947,73 1873,69 3
7 Peter van de Mortel NL 908,43 900,33 903,90 1812,33 4
8 Michael Feger DE 870,90 895,70 823,60 1766,60  
9 Marc Berckmans BE 845,06 844,86 900,13 1745,19  
10 Robert-Jan van Poppelen NL 845,66 843,53 844,73 1690,39 5
11 Dietmar Morbitzer DE 751,60 773,30 851,26 1624,56  
12 Jan Odeijn BE 715,73 815,13 0,00 1530,86  
13 Lucien Vandevenne BE 731,56 756,20 734,46 1490,66  
14 Erik Meerdink NL 487,00 823,96 659,93 1483,89 6
15 Pieter-Paul van der Meer NL 741,76 608,16 738,33 1480,09 7
16 Wolfgang Nieuwkamp NL / Duitse licentie 733,33 724,83 720,96 1458,16  
    Jury 1: Louis van de Hout        
    Jury 2: Bruno van Hoek        
    Jury 3: Ed Meijer        

 

   F2D Combat            
Positie Naam Nationaliteit Ronden
NK     1 2 3 4 5
1 Fred Meijer NL W W L W W
2 Bert Gijsbertsen NL L W W L  
3 Leo Voss NL W L L    
4 Bart Gijsbertsen NL L L      

 

  Beginners Speed      
Positie Naam Nationaliteit Gebruikte Punten
NK     Motor  
1 Max Uttien NL 2,5 CC 23,4
        23,1
2 John Klok NL 2,5 CC 24,0
        23,8
        24,4
4 Tom ten Brink NL 2,5 CC 28,4
        28,6
        28,3

 

  Beginners Stunt            
Positie   Naam Nationaliteit Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2
1 Junior Bart Gijsbertsen NL 230,00 211,25 233,50 463,50
2 Junior Diego Holtermann DE 149,75 135,25 141,75 291,50
    Jury 1:  Bram Anker        
    Jury 2:  Erik Meerdink        
    Jury 3:  -        

 

  Classic Stunt           
Positie Naam Nationaliteit Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2
1 Salvatore Barile BE 958,73 987,63 983,00 1970,63
2 Christoph Holtermann DE 951,20 965,33 863,46 1916,53
3 Marc Berckmans BE 0,00 718,50 805,00 1523,50
  Jury 1: Louis van de Hout        
  Jury 2: Bruno van Hoek        
  Jury 3: Ed Meijer        

 

  OTS Stunt          
Positie Naam Nationaliteit Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2
1 Jan Odeijn BE 251,00 271,50 282,50 554,00
2 Gerben Wassenaar NL 209,00 228,50 179,27 437,50
3 Pieter Paul v.d. Meer NL 0,00 172,00 239,00 411,00
  Jury 1:  Bram Anker        
  Jury 2:  Erik Meerdink        
  Jury 3:  -        

 

  1,5 cc MINI TEAMRACE                
Positie Namen Nationaliteit Ronde Beste Finale Positie
      1 2 3 4 voorronde resultaat NK
              resultaat    
1 Sander van der Meij  / Bert van der Meij NL/NL 5,52,25 5,10,39 4,36,70 4,38,09 4,36,70 9,45,81 1
2 Peter Grundel / Michael Feger DE/DE 4,32,45 4,26,83     4,26,82 10,20,70  
3 Fred Meijer/Ben Jordaan NL/NL 4,07,88 4,27,45 0 0 4,07,88 70R 2
4 Rob Olijve/Bram Anker NL/NL 5,21,39 4,46,41 4,52,30   4,46,41   3
5 Robert Jan v. Poppelen / Dik Dingler NL /NL 5,26,62 6,01,55 5,47,51 5,19,70 5,19,70   4
6 Aaron Schmitz (  Jun ) / Willy Scmitz DE/DE 6,17,25 8,34,94 85 R 6,19,86 6,17,25    
7 Bastiaan van den Eede/Roland van den Eede BE/BE 67R 23R 36R   67R    
8 Pieter Paul v.d. Meer / John Steffers NL/NL DNS 38R     38R   5

 

  1,5 cc Combat              
Positie Naam Nationaliteit Ronden Positie
      1 2 3 4 5 NK
1 Leo Voss NL W   W W   1
2 Bart Gijsbertsen NL W   W W L 2
3 Ben Jordaan NL L W W L   3
4 Fred Meijer NL L W L     4
4 Antonio Usula BE W   L      
4 Robert Jan v. Poppelen NL W   L     4
7 Bert Gijsbertsen NL L L       6
7 Jo Michiels BE L L        

 

  Basic Carrier Deck      
Positie Naam Nationaliteit Score positie
        NK
1 Jan Odeijn BE 221,1  
2 Marc Bergmann BE 214,4  
3 Sander van der Meij NL 202,1 1
4 Willy Schmitz DE 197,5  
5 Henk de Jong NL 183,7 2
6 Max Uttien NL 170,3 3
7 Katja Ritter DE 133  
8 Bert van der Meij NL 75,8 4

 

Uitslag Nationaal Kampioenschap is gehouden op 4 en 5 Oktober 2014 in Utrecht

  F2A Speed            
Positie Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 beste score Opmerking
1 Rob Metkemeijer 256,09 Kmh - 295,81 Kmh 286,85 Kmh 295,81 Nieuw Nederlands record.
2 Han Esselaar - - 277,56 Kmh - 277,56 Kmh  
3 Ferenc Orvos - - 273,56 Kmh - 273,56 Kmh  
4 Bert Gijsbertsen - - - -   geen geslaagde poging
5 John Klok - - - - (vloog nog niet in pylon)

buiten mededinging

 

  F2C Team Race            
Positie Namen  Ronde Beste Finale
    1 2 3 4 voorronde  
1 Frenc Orvos _ Rob Metkemeijer 3.27.7 3.40.3 3.27.2 67 R 3.27.2 6.46.3
2 Frits Schot _ Rik Olijve 3.35.3 3.29.3 3.34.1 DQ 3.29.3 7.10.3
3 Fred Meijer _ Ben Jordaan 37 R 3.37.0 DQ - 3.37.0 47 R
4 Bram Anker _ Rob Olijve 3.45.0 33 R 3.38.2 3.52.1 3.38.2  
5 Robert Jan van Poppelen _ Dik Dingler 24 R 4.27.20 4.14.9 19 R 4.14.9  

 

    F2F Profiel teamrace            
Positie Positie Namen Ronde Finale
  NK   1 2 3 4 Beste voorr.  
1   Max Dillinger (AUT) _ Hans Straniak ( D) 4.09.1 4.06.9 DQ DQ 4.06.9 8.34.8
2 1 Bram Anker _ Rob Olijve 34 R 6.09.0 4.16.3 - 4.16.3 8.50.2
3 2 Rob Metkemeijer _ Ferenc Orvos 4.26.2 DQ 4.41.2 4.14.2 4.14.2 134 R
4 3 Fred Meijer _ Ben Jordaan 34 R 4.42.7 DQ 4.26.9 4.26.9  
5 4 Sander van der Meij _ Rik Olijve 5.17.7 33R 4.42.8 - 4.42.8  
6 5 Robert Jan van Poppelen-Dik Dingler 45 R 8.02.0 DQ 5.05 5.05.0  
7 6 Ray Klok _ Bert van Haren 6.51.0 47 R 70 R 22 R 6.51.0  

 

 

 

Joomla templates by a4joomla