Uitslag NK 2013

Uitslagen nationaal kampioenschap gehouden op vliegbasis "de Peel ", op 7 en 8 September 2013

 

 

 Klasse F2B Kunstvlucht            
Positie Naam Nationaliteit Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2 Positie NK
1 Henk de Jong NL 1005,60 1035,23 1028,60 2063,83 1
2 Erik Janssen NL 978,40 998,90 1005,96 2004,86 2
3 Salvatore Barile BE 998,66 995,43 0,00 1994,09  
4 Christoph Holtermann DE 970,56 1015,10 966,60 1985,66  
5 Bram Anker NL 870,73 898,63 924,80 1823,43 3
6 Peter van de Mortel NL 870,86 927,80 880,80 1808,60 4
7 Michael Feger DE 852,30 880,40 884,16 1764,56  
8 Robert-Jan van Poppelen NL 844,50 888,73 821,30 1733,23 5
9 Willi Schmitz DE 788,23 858,73 851,10 1709,83  
10 Marc Berckmans BE 816,63 819,00 813,03 1635,63  
11 Erik Meerdink NL 774,30 823,90 784,30 1608,20 6
12 Wolfgang Nieuwkamp NL 787,83 748,90 773,03 1560,86  
13 Lucien Vandevenne BE 754,86 790,66 0,00 1545,52  
14 Pieter-Paul van der Meer NL 694,23 767,43 739,70 1507,13 7
15 Klaus Kosmalla DE 448,80 599,43 0,00 1048,23  
  Jury 1:   Louis van de Hout        
  Jury 2:   Ed Meijer        
  Jury 3:   Bruno van Hoek        

 

  Klasse F2D Combat          
Positie Naam Nationaliteit Ronden
in NK            
1 Monique Wakkerman NL W W W W
2 Bert Gijsbertsen NL L W W L
3 Fred Meijer NL L W L W(FO)
4 Leo Voss NL W L L L(FO)
5 Sven de Ridder NL L L    

 

Klasse Beginners Speed  
Positie Deelnemer Gebruikte Punten
    Motor  
1 Max Uttien 2,5 CC 23,65
      23,05
      22,26
2 Fred Meijer 2,5 CC 25,79
      25,66
      24,29
3 John Klok 2,5 CC 25,29
      24,92
      24,95
2 Tom ten Brink 1,5 CC 38,7
      38,5

 

 

 Klasse Classic Stunt         
Positie Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2  
1 Christoph Holtermann 994,00 998,36 944,46 1992,36 DE
2 Salvatore Barile 969,20 996,13 0,00 1965,33 DE
3 Pieter-Paul van der Meer 707,50 695,23 603,70 1402,73 NL
  Jury 1: Louis van de Hout      
  Jury 2: Bruno van Hoek      
  Jury 3: Ed Meijer      

 

 Klasse OTS Stunt         
Positie Naam Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2  
1 Jan Odeijn 247,50 279,00 281,00 560,00 BE
2 Gerben Wassenaar 223,00 205,50 196,50 428,50 NL
  Jury 1:  Bram Anker      
  Jury 2:  Klaus Kosmalla      
  Jury 3:  -      

 

 

 Klasse MTR Mini Team Race                
Positie Namen Nationaliteit Ronde Beste Finale Positie
      1 2 3 4 voorronde resultaat NK
              resultaat    
1 Sander van der Meij  / Frits Schot- Bert van der Meij NL/NL 4.36.3 5.06.0 81 R 0 4.36.3 9.20.2 1
2 Peter Grundel / Michael Feger DE/DE 6.21.9 4.53.9 6.01.1 5.37.6 4.53.9 10.16,4  
3 Fred Meijer/Ben Jordaan NL/NL 4.19.9 4.21.3 0 0 4.19.9 11.21.0 2
4 Rob Olijve/Bram Anker NL/NL 5.12.6 5.06.0 4.56.2 5.10.8 4.56.2   3
5 Aaron Schmitz/Willy Schmitz DE/DE 5.14.9 75R 6.15.2 5.42.6 5.14.9    
6 Henry Helmich / Floris Helmich NL/NL 5.44.6 6.03.1     5.44.6    
7 Bastiaan van den Eede/Roland van den Eede BE/BE 86R 9.01.0 6.00.7 7.37.4 6.00.7    
8 Robert Jan van Poppelen/ Dick Dingler NL/NL 30R 18R     30R   4

 

Klasse Basic Carrier Deck    
Positie Naam Nationaliteit Score Positie
        NK
1 Jan Odeijn BE 256  
2 Marc Bergmann BE 209,3  
3 Robert Schulze DE 206,3  
4 Sander van der Meij NL 203,9 1
5 Max Uttien NL 187,3 2
6 Christoph Holtermann DE 180  
7 Pieter Paul van der Meer NL 112,3 3

 

 

28 september, Almere       
Combat 1,5 cc       
Positie NK Naam Ronde Ronde Ronde
1 Fred Meijer W W W
2 Bart Gijsbertsen W L W
3 Ben Jordaan L W L
4 Bert Gijsbertsen L L L

 

               
 12 oktober 2013, Utrecht               
Klasse F2A               
Positie NK Naam     Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4  
1 Rob Metkemeijer Tijd sec 12,36 x x x  
    Snelheid Kmh 291,26       PR & nieuw Ned. record
2 Han Esselaar Tijd sec x 12,47 x x  
    Snelheid Kmh   288,69     PR
3 Ferenc Orvos Tijd sec x 12,78 x x  
    Snelheid Kmh   281,69      
4 Bert Gijsbertsen Tijd sec 13,4 x x x PR
    Snelheid Kmh 268,66        

 

Klasse F2C         
Positie NK Namen team Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Finale
1 Rik Olijve-Frits Schot 3 min 27.8 3 min 37.7 x x
  Luc Dessaucy  (B)- Cesar Saccavino (CH) 3 min 28.9 3 min 29.0 x x
2 Bram Anker-Rob Olijve 3 min 29.4 3 min 30.0 x x
3 Fred Meijer- Ben Jordaan 3 min 39.7 24 Ronden x x
4 Ferenc Orvos-Rob Metkemeijer 32 Ronden 3 min 41.4 x x
5 Pieter Paul van der Meer-John Steffers 12 Ronden DQ x x
  Henry Helmich- Bert van Haren DNS DNS x x

 

Klasse F2F         
Positie NK Namen team Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Finale
1 Ferenc Orvos- Rob Metkemeijer 3 min 59.6 3 min 49.6 4 min 06.5 x
2 Fred Meijer - Ben Jordaan 4 min 97.2 4 min 09.8 4 min 06.5 x
  Gina Saccavino (CH) - Rob Olijve DQ 5 min 34.0 x x
3 Sander van der Meij - Bert van der Meij 5 min 46.5 36 Ronden 71 Ronden x
4 Robert Jan van Poppelen- Dick Dingler 19 Ronden 7 min 37.6 3 Ronden x
5 Rik Olijve - Bert van Haren 35 Ronden x x x
  Henry Helmich- Flores Helmich DNS DNS x x

 

 

Joomla templates by a4joomla