Uitslag NK 2019

  Klasse: F2A Speed
Plaats Deelnemer Ronde
  1   2   3 4
1 Han Esselaar    278,83 kmh    275,27 kmh    278,13 kmh
   TT    12,91    TT    13,07    TT    12,94
2
3
4
NB:voor de einduitslag zijn de transitrace tijden als maatgevend aangehouden.

 

Klasse F2B Kunstvlucht
  Naam Land Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2 Positie NK
 
1 Erik Janssen NL 995,00 1021,70 1044,63 2066,33 1
2 Christoph Hltermann D 975,43 982,36 1021,23 2003,59
3 Salvatore Barile B 914,66 957,00 959,83 1916,83
4 Michael Feger D 884,96 919,56 972,96 1892,52
5 Bruno van Hoek NL 859,60 904,60 956,63 1861,23 2
6 Bram Anker NL 866,00 901,86 901,10 1802,96 3
7 Dietmar Morbitzer D 882,60 904,70 893,60 1798,30
8 Peter van de Mortel NL 839,40 857,13 852,80 1709,93 4
9 Jan Odeyn B 828,96 867,60 DQ 1696,56
10 Robert Schulze D 72,66 575,83 648,49
  
   Jury
Ed Meijer
Gerben Wassenaar
Heinz Barden

 

  Klasse F2C Teamrace     
Pl. Nat. Deelnemers Ronde Beste
Twee gem.
1 2 3 4
1 NL Jacco de Ridder / Frank Kruijff 3 m 37,2 3 m 37,5 4m 03,6 3 m 37,3
2 NL Rik Olijve /  Dick Dingler 3 m 41,9 3 m 43,7  3 m 40,7 3 m 41,3
3 NL Bram Anker / Rob Olijve 64 R 4 m 00,9 4 m 38,0 4 m 18,5

 

 

 

 

 

Klasse F2D Combat
Uitslag  Naam  Nationaliteit Ronden
1 Bart Gijsbertsen NL W W W W
2 Leo Voss NL W W L
3 Karlo van der Vlist NL W L L
4,5 Fred Meijer NL L L
4,5 Bert Gijsbertsen NL L L
 F2F Profiel teamrace
Pl. Nat. Deelnemers Beste
Twee gem.
1 2 3 4
1 NL Jacco de Ridder / Frank Kruijff 5m 18,1 4m 19,0 4m 14,8 3m 58,9 4m 6,9
2 NL Sander van der Meij / Rob Olijve 4m 21,6 4m 23,5 4m 28,3 5m 26,3  4m 22,5 
3 NL Bram Anker / Dick Dingler 5m 24,5 4m 40,8 4m 57,7 dns 4m 49,3

 

 1,5 cc  Mini Teamrace
Uitslag Namen Land 1 2 3 voorronde Finale Rang
resultaat resultaat NK
1 Sander van der Meij / Bert van der Meij NL 4 m 41,6 4 m 53,6 4 m 41,5 4 m 41,5 9 m 56,4 1
2 Rob Olijve / Bram Anker NL 5 m 04,7 4 m 53,7 4 m 57,4 4 m 53,7 10 m 29,2 2
3 Bas Olijve / Rik Olijve NL 5 m 09,0 40 R 5 m 02,9 5 m 02,9 166 R 3
4 ,3e tijd voor Aaron Schmitz / Willy Schmitz D 6 m 23,7 5 m 00,7 5 m 00,7
5 Fred Meijer / Dick Dingler NL 8 m 07,8 7 m 06,7 5 m 09,0 5 m 09 ,0 4
6 Jacco de Ridder / Frank Kruijff NL 5 m 55,8 6 m 25,1 36 R 5 m 55,8 5
7 Dietmar Morbitzer / Roland Vandereede D 7 m 58,9 6 m 48,8 6 m 12,4 6 m 12,4

 

 

1,5 cc Combat
Plaats Naam Nationaliteit Ronden
1 2 3 Fly Off 5
1 Fred Meijer NL W W W W
2 Leo Voss NL L W W
3 Bas Olijve NL L W L W
4 5 Bert Gijsbertsen NL W L L L
4 5 Rik Olijve NL W L L L
6 Bart Gijsbertsen NL L L

 

Carrier
Uitslag Naam Nationaliteit Score Klassering NK
1 Jan Odeijn B 263,9
2 Michael Svoboda B 241,6
3 Robert Schulze D 222,5
4 Klaus Selic D 213,6
5 Henk de Jong NL 198,1 1
6 Sander van der Meij NL 188,6 2
7 Diego Holtermann D 173,6
8 John Klok NL 101,9 3

 

Classic Stunt
Naam Land Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Som beste 2 Positie NK
nvt
1 Christoph Holtermann D 977,20 521,86 907,56 1884,76
2 Salvatore Barille B 604,06 919,83 934,80 1854,63
3 Jan Odeyn B 632,96 874,70 924,03 1798,73
4
5
  
                               Jury Ed Meijer
Gerben Wassenaar
Heinz  Barden

Dit vind je misschien ook leuk...